Boże Narodzenie 2013

“W tej samej okolicy przebywali w polu pasterze i trzymali straż nocną nad swoją trzodą. Naraz stanął przy nich anioł Pański i chwała Pańska zewsząd ich oświeciła, tak że bardzo się przestraszyli. Lecz anioł rzekł do nich: Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan.”

(Łk 2, 8-12)

Druhowie! Przyjaciele!

W ten niezwykły czas Narodzenia naszego Pana i Zbawiciela przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia: pokoju, dobroci, miłości i łaski płynącej od Nowonarodzonego.

Życzymy Wam tyle pokory, ufności i radości ile okazali małemu Dziecieńciu ubodzy pastuszkowie.

Niech będzie to czas pełen prostej ale jednocześnie wielkiej radości i oby tchnął w serca na wszystkich dar wiary, nadziei i miłości tak, aby przemieniać nas wszystkich nie tylko od święta ale i każdego dnia.

Pięknych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych Rodzin.

Komenda Małopolskiej Chorągwi Harcerzy