Warsztaty metodyczne 11-12 kwietnia

Druhu drużynowy, druhu przyboczny,

Chciałbym Cię zachęcić do wzięcia udziału w Warsztatach metodycznych, które pozwolą Ci lepiej działać z gromadą zuchów, drużyną harcerzy lub drużyną wędrowników. Będzie to szansa na wymianę doświadczeń, zdobycie nowych umiejętności, wiedzy, a co najważniejsze poznanie innych drużynowych i przybocznych! Tegoroczne warsztaty organizowane przez Szkołę Instruktorską Małopolskiej Chorągwi Harcerzy odbędą się równolegle dla każdego referatu: Zuchów, Harcerzy i Wędrowników.

Zuchmistrzowie na czele z phm. Dominikiem Skwierawskim zajmą się zaciągiem oraz zastępem trzeciej gwiazdy.

Harcerze wraz z phm. Michałem Musiałem skupią się nad efektywnym przygotowaniem i przeprowadzeniem akcji naborowej oraz roli przybocznego w drużynie.

Wędrownicy u boku pwd. Tomasza Semenowicza zastanowią się nad zaciągiem oraz doborem form pracy.

Nie może Cię zabraknąć!!!

Warsztaty odbędą się w Schronisku w Łazach w terminie 11-12 kwietnia. Koszt to 30 zł, jednak jeśli nasza chorągiew wygra konkurs grantowy to cena będzie niższa. Na zgłoszenia czekam do 30.03 LINK. Już niebawem więcej informacji, śledź stronę internetową chorągwi oraz konto na Facebook’u.

W załączniku znajdziesz te wszystkie informacje w przejrzystszej formie!

phm. Jarosław Kuczaj HR

komendant SI MChH-y