Zaproszenie na Harcerską Służbę Lednica

Druhno, Druhu!

Serdecznie Ciebie zapraszam do wzięcia udziału w Harcerskiej Służbie Lednica, która odbędzie się 3 czerwca 2017 roku podczas XXI Spotkania Młodych na Polach Lednickich. To jest jedyne takie miejsce na harcerskiej mapie Polski gdzie każdego roku ponad 700 harcerek i harcerzy ZHR podejmuje służbę wobec 80 tys. pielgrzymów przyjeżdżających na spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem.

Służba jest dla wszystkich bez wyjątku. Mogą ją pełnić mali i duzi. Wystarczy otwarte serce i gotowość niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Informacje oraz zapisy znajdziesz na stronie: www.lednica.zhr.pl. Internetowo zgłosisz się do końca tygodnia, ale oczywiście możesz również zarejestrować się w dniu spotkania w naszym biurze. Zorientuj się, bo być może w Twoim okręgu jest organizowany wyjazd autokarowy na Lednicę.

W tym roku spotkamy się pod hasłem „Idź i kochaj!”. Jest to hasło szczególnie ważne w kontekście naszej formacji harcerskiej – braterstwa, służby i patriotyzmu. Jesteśmy powołani do tego by być dla innych, a to spotkanie i wybór Chrystusa, które nad Jeziorem Lednica mają miejsce, mogą nam tylko w doskonaleniu samego siebie pomóc. Zajrzyj do materiałów które przygotowaliśmy i spraw aby czas spędzony na Polach Lednickich był głębokim przeżyciem duchowym.

Liczę na Ciebie i Twoją obecność. Zaprośmy naszych znajomych, krewnych, przyjaciół. Niech będzie nas tysiąc!

Czuwaj!
phm. Łukasz Tadyszak HR
komendant XXI HSL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *