Witam na nowej stronie Małopolskiej Choragwi Harcerzy ZHR!

Szanowne Druhny, Druhowie!

Mili goście!

Mam wielką przyjemność powitać Was na

nowej, odświeżonej stronie Małopolskiej Chorągwi Harcerzy.

Strona, która oglądacie jest efektem mojej żmudnej pracy pro publico bono. Ale, aby nie było zbyt kolorowo trzeba powiedzieć wprost – wiele pracy jest jeszcze do wykonania.

W szczególności dotyczy to istniejących podstron – w kilku miejscach wymagają aktualizacji lub uzupełnienia!

Nie można tez pominąć sekcji po prawej stronie strony poświęconej hufcom, które w wielu miejscach są puste.

Proszę Was zatem o pomoc – to nasze wspólne dobro i chciałbym Was serdecznie zaprosić do jego współtworzenia.

Sam nie dam rady – mówię wprost. Dlatego uprzejmie proszę o wysyłanie wszelkich aktualizacji, propozycji, plików, postulatów, ale przede wszystkim ZGŁOSZEŃ OSÓB CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY na mój adres mailowy:

b.dukala<tu_wpisz_małpę>zhr.pl

Życzę zadowolenia z nowej strony i raz jeszcze zachęcam do współpracy!

Bartek Dukała