Zgłoszone drużyny

Drużyny zgłoszone na zlot

Gdyby któraś drużyna chciała się wymienić, bądź wymyśliła ciekawsze jej zdaniem zadanie proszę o kontakt.

Maciej Klima

Drużyna                                                                                   zadanie

1.  33 Krakowska Drużyna Wędrowników “Bojowe Szkoły”- krótka gra na orientację (po całym Parku Jordana)

2.   7 KDH im. hm. T.Boy’a “Komandosy” – tor przeszkód

3.  BAON Skała 27F KDH – rozkładanie małego namiotu na czas, rozkładanie kanadyjki na czas

4. 68 Krakowska Drużyna Wędrowników “Czerwone Berety” – przeciąganie liny, węzły

5. 3 Zakopiańska Drużyna Harcerzy “Górska Ostoja” im. T. Kościuszki – scoutball

6. I Starosądecka Drużyna Harcerzy “Leśni” im. ks. Władysława Gurgacza – pajączek (plątanina lin i sznurków,  przez którą należy przejść bez dotykania)

7. 7 KDH “Desantowcy”

8.  45KSZ Trampy – nauka nadawania alfabetem Morse’a (chorągiewki),

9. 33 KDH “ZAWISZACY” –  wyścigi na rowerach – ale nie kto pierwszy dojedzie, tylko ostatni

10. 3 Podgórska Drużyna Harcerzy “Matecznik” im. Andrzeja Małkowskiego – znaki patrolowe: małe szkolenie, krótka gra

11. 40 KDH “Barykada” Im. Obrońców Westerplatte – wyznaczanie kierunków świata, mierzenie szerokości rzeki – itp szkolenie i harc zadanie sprawdzające.

12. 6 Orla Zakopiańska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego – kimy, gry logiczne, pamięciowe itp

13. 4 próbna Zakopiańska Drużyna Harcerzy –  szermierka strącić menażkę z głowy przeciwnika (osłony do rur)

14. 73PgDH-y Granit – obsługa telefonów polowych i radiostacji (proszę o skontaktowanie się z druhem MN)

15. 1 Skawińska Drużyna Harcerzy “Korzenie” – szyfry, znajdowanie i odszyfrowywanie wiadomości wg pokazanych kluczy