Warning: The magic method MchGdbcBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/users/omzhr/public_html/malopolanie.zhr.pl/wp-content/plugins/goodbye-captcha/includes/plugin/MchGdbcBasePublicPlugin.php on line 44
Zlot Chorągwi Informacje – Małopolska Chorągiew Harcerzy ZHR im. Andrzeja Małkowskiego

Zlot Chorągwi Informacje

Zlot odbywa się w dniach 21 – 22 maja w Krakowie. Sobota będzie przeznaczona dla Chorągwi. Będzie to czas na rywalizację między drużynami, na poznanie się, na harce i przygodę. Wieczorem odbędzie się ognisko chorągwi. W niedziele weźmiemy udział w pikniku harcerskim organizowanym przez Okręg Małopolski. Naszą rolą będzie przygotowanie różnych, harcerskich “aktywności” dla odwiedzających nas Krakowian.

Garść informacji organizacyjnych:

– koszt zlotu 10 pln od osoby

– nocujemy w namiotach turystycznych (drużyna zapewnia odpowiednia ich ilość)

– w ramach wyposażenia indywidualnego zabieramy (mundur, śpiwór, karimatę, przybory do jedzenia i mycia)

– komenda zapewnia obiad w sobotę oraz wrzątek do sobotniej kolacji i niedzielnego śniadania (produkty do tych posiłków we własnym zakresie)

– każdy uczestnik będzie ubezpieczony od NWW