Warning: The magic method MchGdbcBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/users/omzhr/public_html/malopolanie.zhr.pl/wp-content/plugins/goodbye-captcha/includes/plugin/MchGdbcBasePublicPlugin.php on line 44
Życzenia Świąteczne od Komendanta – Małopolska Chorągiew Harcerzy ZHR im. Andrzeja Małkowskiego

Życzenia Świąteczne od Komendanta

Druhowie!

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia życzę Wam radości i ciepła. Chwil zadumy ale i chwil szczęścia, dzielonego z najbliższymi. Pamiętajmy w tych dniach, również o tych, którzy tego wszystkiego nie zaznają, samotnych i opuszczonych, żeby pusty talerz przy naszym wigilijnym stole był symbolem gotowości do służby a nie tylko martwą tradycją. Przede wszystkim zaś życzę aby Bóg narodził się w naszych sercach a nie tylko w szopce. Natomiast w nowym 2013 roku wielu przygód, harców i wyzwań. Wędrówek, obozów, spotkań.

Wszystkiego najlepszego!

CZUWAJ!