Warning: The magic method MchGdbcBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/users/omzhr/public_html/malopolanie.zhr.pl/wp-content/plugins/goodbye-captcha/includes/plugin/MchGdbcBasePublicPlugin.php on line 44
10 nominacji instruktorskich w Małopolskiej Chorągwi Harcerzy – Małopolska Chorągiew Harcerzy ZHR im. Andrzeja Małkowskiego

10 nominacji instruktorskich w Małopolskiej Chorągwi Harcerzy

DZIESIĘĆ NOMINACJI INSTRUKTORSKICH W MAŁOPOLSKIEJ CHORĄGWI HARCERZY IM. ANDRZEJA MAŁKOWSKIEGO!

W rocznicę przyznania sztandaru dla Małopolskiej Chorągwi Harcerzy mamy powody do wielkiej radości.

W sobotę 15 czerwca 2013 r. przy Kapliczce na Wykusie insygnia podharcmistrzowskie otrzymało czterech Instruktorów Małopolskiej Chorągwi Harcerzy:

– pwd. Grzegorz Urban HR

– pwd. Jan Majda HR

– pwd. Szymon Pyzik HR

– pwd. Paweł Pyzik HR

W dniu 16 czerwca 2013 r. Korpus Instruktorski Małopolskiej Chorągwi Harcerzy powiększył się o sześciu druhów otrzymujących nominację na pierwszy stopień instruktorski. Nowymi przewodnikami mianowani zostali:

– HO Sebastian Liszka

– HO Piotr Rząsa

– HR Paweł Witkowski SJ

– HO Wojciech Zakrzewski

– HO Mateusz Stępnikowski

– HO Michał Skupień

Wszystkim dziesięciu mianowanym instruktorom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy wiele radości z pełnionej służby.