Konferencja Inaugurująca Program “Trzej Generałowie” 11-12 stycznia 2014

Pakiet informacji i dokonywanie zgłoszeń:

Zachęcamy do udziału w konferencji, która stanowi oficjalne rozpoczęcie Programu “Trzej Generałowie”, którego głównym celem jest przybliżenie i popularyzacja sylwetek Generałów: Stanisława Maczka, Stanisława Sosabowskiego oraz Władysława Andersa.

Więcej o programie na stronie: www.trzejgeneralowie.zhr.pl

Udział w konferencji jako wydarzenie merytorycznie przygotowujące do udziału w programie jest jednym z elementów warunkujących możliwość udziału w jednej z wypraw stanowiących podsumowanie poszczególnych projektów.

Termin zgłoszeń mija 5 stycznia 2014 roku.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najwcześniejsze dokonywanie zgłoszeń!

Przydatne informacje:

– Koszt konferencji wynosi 10 złotych (osoby, które wypełnią zgłoszenie otrzymają informacje o numerze konta do wpłat)

(w cenę wchodzi nocleg, obiad, kolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę)

Dojazd do Warszawy we własnym zakresie

Kontakt:

Koordynator konferencji phm. Rene Karkocha HR (renekarkocha@gmail.com tel. 694 826 085)

Na stronie http://trzejgeneralowie.zhr.pl znajdują się informacje dotyczące Programu Organizacji Harcerzy ZHR “Trzej Generałowie”.

Program Konferencji:

Piątek 10 stycznia 2014 r.

Dla chętnych (należy zaznaczyć to w ankiecie) – możliwość noclegu z piątku na sobotę na terenie Warszawy.

Sobota 11 stycznia 2014 r.

10:00 Rozpoczęcie Konferencji “Trzej Generałowie” – Muzeum Wojska Polskiego, al. Jerozolimskie 3

– wykłady wprowadzające z udziałem historyków

12:00 Gra miejska przybliżająca sylwetki Generałów.

15:00 Obiad

16:30 Spotkania w grupach – prezentacja założeń poszczególnych projektów wypraw, możliwość dyskusji, zadawania pytań dotyczących projektów związanych z wybranym Generałem, etc.

19:30 Kolacja

20:30 Kominek

Niedziela 12 stycznia 2014 r.

8:30 Śniadanie

10:00 Msza święta