Zlot ZZ – Wędruj! 1 – 2. 05. 2014

Druhowie,

 

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny zlot ZZ. Już za trzy tygodnie każdy ZZ będzie miał okazję powalczyć o Włócznię Zawiszy Czarnego.

Obecnie to zacne trofeum jest w rękach ZZ 3 PgDH-y „Wilki”. Zlot rozpoczyna się 1 maja (czwartek) w godzinach przedpołudniowych  i trwa do popołudnia 2 maja (piątek) tak wiec każdy ZZ będzie miał możliwość wrócić do domu 2 maja wieczorem i następnego dnia wziąć udział w Święcie Konstytucji w rodzinnym mieście. Tematem Zlotu będzie wędrówka i hasło „Bądź gotów”. Oprócz konkurencji, ZZ-ty będą miały możliwość w czasie całego zlotu poznać specyfike pionu wędrowniczego.

Założenia organizacyjne:

Zgłoszone ZZ będą musiały na 1 maja przygotować się w ten sposób, aby być w stanie samodzielnie działać przez 36 godzin w obrębie 40 km od Krakowa. W czasie tego zlotu stawiamy na samodzielność i mobilność ZZ-tu. Ocena tego aspektu, będzie miała duże znaczenie w ostatecznym wyniku.  ZZ-ty spoza Krakowa otrzymają osobne instrukcje dostosowanie do ich lokalizacji wyjściowej. Poniżej zamieszczam formularz zgłoszeniowy, który powinny wypełnić wszystkie ZZ które CHCĄ wziąć udział w zlocie. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymacie pełne informacje na temat zlotu i potwierdzacie swój udział w nim na zaproponowanych warunkach. Zgłoszenia przyjmujemu przez 10 kolejnych dni to jest do 21 kwietnia do godziny 18. 00. Pamiętajcie jednak, że im szybciej się zgłosicie tym więcej czasu będziecie mieli na przygotowanie.

 

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/1Rmu2_tE2rKOJEMcFFo9WKUxzu9pTgee6h_1zs5XJZbU/viewform

 

Czuwaj

 

hm. Maciej Klima HR