Jak zgłosić biwak?

1. Zatwierdź Plan Pracy u swojego przełożonego
  2. Najpóźniej 7 dni przed wyjazdem na biwak wyślij zgłoszenie biwaku – link do ankiety jest poniżej
  3. Jeśli na 5 dni przed wyjazdem nie otrzymasz odpowiedzi od Referatu – możesz założyć, że biwak jest zatwierdzony! (nie dotyczy, jeśli zgłoszenie było później niż 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)
  4. Jeśli otrzymasz informację że coś jest nie tak, niezwłocznie popraw nieprawidłowości!
  • Link do ankiety (dostęp tylko z konta @malopolska.zhr.pl)
  • Pozostałe szczegóły na okręgowej Wiki: LINK

Wydanie zaświadczenia o byciu instruktorem

rozwiń
  1. Wyślij na adres mailowy chorągiew prośbę o wydanie stosowanego zaświadczenia.
  2. Dokument powinien zostać przygotowany na najbliższym dyżurze po wysłaniu prośby i być gotowy do odbioru po potwierdzeniu przygotowania dokumentu przez biuro.
  • Zaświadczenie jest ważne zgodnie z informacją umieszczoną na zaświadczeniu. Oryginał miej zawsze przy sobie, do zgrupowania przekazuj kopię z potwierdzeniem zgodności z oryginałem.

Jak wypełnić polecenie wyjazdu służbowego (delegacja)?

Zapraszamy do okręgowej Wiki: LINK

Jak dokonać zakupu z kasy chorągwi?

rozwiń
Pod tym linkiem znajdziecie instrukcję: LINK

Rezerwacja komendy, harcówki Chorągwi i innych pomieszczeń Okręgu

• Tutaj znajdziesz instrukcję okręgową: LINK