Jak zgłosić biwak?

2. Wypełnij formularz Bi-R
  3. Wydrukuj go i zbierz konieczne podpisy
  4. Zeskanuj podpisany formularz
  5. Wyślij skan w jednym mailu na adres hufcowego i mlp.referataliz@zhr.pl co najmniej 7 dni przed planowanym wyjazdem
  • nie zgłaszamy udziału jedynie w akcjach ogólnopolskich ZHR (jak np. pielgrzymka)

Wydanie zaświadczenia o byciu instruktorem

rozwiń
  1. Wyślij na adres mailowy chorągiew prośbę o wydanie stosowanego zaświadczenia.
  2. Dokument powinien zostać przygotowany na najbliższym dyżurze po wysłaniu prośby i być gotowy do odbioru po potwierdzeniu przygotowania dokumentu przez biuro.
  • Zaświadczenie jest ważne zgodnie z informacją umieszczoną na zaświadczeniu. Oryginał miej zawsze przy sobie, do zgrupowania przekazuj kopię z potwierdzeniem zgodności z oryginałem.

Jak wypełnić polecenie wyjazdu służbowego (delegacja)?

rozwiń
Pod tym linkiem znajdziecie 4 uzupełnione warianty: https://drive.google.com/drive/folders/1lJpnvNNRb4TsbqEtff_bR8oh_ZXwPVvE

Jak dokonać zakupu z kasy chorągwi?

rozwiń
Pod tym linkiem znajdziecie instrukcję: LINK

Rezerwacja lokalu oraz piwnicy Chorągwi