Zgody ALiZ

Druhowie, aby uzyskać zgodę na akcję należy uzupełnić poniższy formularz oraz uzyskać 4 zatwierdzenia. Zatwierdzenia uzyskuje się od poszczególnych osób, co i od kogo rozpisane poniżej. Zatwierdzenia idą etapami, po zatwierdzeniach z danego etapu rozpoczyna się dopiero kolejny.
Etap 1 – komendant chorągwi oraz przełożony (2 zatwierdzenia).
Etap 2 – skarbnik.
Etap 3 – biuro.
Zatwierdzenia mają 3 statusy. Oczekuje oznacza, że dane rzeczy są w toku sprawdzania przez daną osobę. Zatwierdzone – wszystko ok, można iść dalej. Wstrzymane – czegoś brakuje, a czego to powinniście otrzymać w mailu z informacją o wstrzymaniu. Brak statusu – dany etap nie jest jeszcze rozpoczęty.
Po uzyskaniu 4 zatwierdzeń dostaniecie maila ze zgodą oraz numerem rozkazu, w którym będą mianowani komendanci.

Podgląd do statusu zatwierdzeń: Zgody ALiZ Małopolskiej Chorągwi Harcerzy – Power Apps